Starostlivosť o telo

 

Krok 1

Odstráňte odumreté bunky pokožky pomocou pomarančového telového peelingu a koža zostáva jemná a hladká.

sucre-orange-exfoliant-2102

POMARANČOVÝ TELOVÝ PEELING

s organickým pomarančovým esenciálnym olejom

Pomarančový telový peeling má sladkastú vôňu vďaka organickému esenciálnemu oleju zo sladkého pomaranča. Jemne odstraňuje mŕtve bunky z povrchu pokožky, tým, že do pokožky preniká a následne je odstraňovaný pomocou masáže končekmi prstov. Koža zostáva jemná, hladká a decentne voňavá. Peeling obsahuje organický sezamový a mandľový olej, organický olej z marhuľových jadier, organický pomarančový esenciálny olej a tokoferol (vitamín E).

200 ml

Krok 2

Umyte telo pomarančovým gélom a vlasy jemným šampónom, čím sa odstránia posledné nečistoty z pokožky.

orange_bath_and_shower_gel gentle_shampoo

POMARANČOVÝ SPRCHOVÝ A KÚPEĽOVÝ GÉL

s organickým pomarančovým esenciálnym olejom

Pomarančový sprchový gél má decentnú vôňu a ľahkú konzistenciu, ktorá jemne čistí, osviežuje a zvláčňuje pokožku. Napomáha pokožke obnoviť ochranný film a pritom zachováva pocit jemnosti.
Gél obsahuje pomarančovú kvetinovú vodu, pomarančový esenciálny olej a rastlinný glycerín.

200 ml

DELAROM JEMNÝ ŠAMPÓN

S BAMBUCKÝM MASLOM A VITAMÍNOM PP

Tento jemný šampón obsahuje bambucké maslo, ktoré vlasy regeneruje a zjemňuje, a vitamín PP (B3) s hydratačnými vlastnosťami. Po aplikácii zanecháva vaše vlasy pružné a lesklé.
Aplikujte na navlhčené vlasy. Pokožku jemne premasírujte, až sa vytvorí pena, nechajte šampón krátko pôsobiť a potom dôkladne opláchnite teplou vodou. Pokiaľ je potrebné, aplikáciu opakujte.

200 ml

Krok 3

2205 2101

SPEVŇUJÚCI TELOVÝ OLEJ

s Kalparianom®

ID 2302

Spevňujúcí telový olej je jemný, originálny olej, ktorý spája účinnosť a potešenie. Kalparian® (extrakt z hnedých morských rias) je prírodná aktívnaí látka s tonizujúcimi vlastnosťami, ktorá v synergii s rastlinnými olejmi (sezamový, makadamiový, borákový a olej z lúčnych kvetov) a eukalyptovým esenciálnym olejom významne spevňuje, hydratuje a vyživuje vašu pokožku. Jeho jemne kvetinová a nasladlá vôňa predlužuje pocit slnečného dňa. Rýchlo sa vstrebáva a zanecháva pevnú, revitalizovanú a jemnú pokožku.

Olej aplikujte denne na celé telo po kúpeli alebo sprchovaní. K lepšiemu vstrebaniu pomáha jemná kruhová masáž od spodných partií tela až k hlave.

Produkt nie je vhodný pre tehotné ženy.

 

100 ml

DELAROM KÚPEĽ

S REVITALIZAČNÝM ESENCIÁLNYM OLEJOM

Kúpeľový olej DELAROM je zmesou esenciálnych olejov, ktoré stimulujú telo i myseľ. Citrón, cypriš, levanduľa, rozmarín, tymián, céder a vitamín E majú odvodňovacie účinky, čím napomáhajú eliminovať toxíny z tela a zároveň odstraňujú únavu. Použité esencie podporujú elasticitu kože a preventívne pôsobia proti vzniku strií. V kúpeli má olej relaxačný účinok, pri aplikácii priamo na pokožku je zdrojom vitality a svalového tonusu.
Malé množstvo kúpeľového oleja pridajte do vane alebo aplikujte priamo na kožu po kúpeli.

100 ml

Krok 4

Hydratujte pokožku pomarančovým telovým mliekom, ktoré udrží pokožku pevnú a peknú.

lait-corpsd 2302

POMARANČOVÉ TELOVÉ MLIEKO

s prírodným bambuckým maslom

Toto decentne parfumované pomarančové telové mlieko má jemnú a ľahkú konzistenciu. Obsahuje prírodné bambucké maslo, ktoré pomáha hydratovať a vyživovať pokožku. Organický olej z marhuľových jadier a vitamín E poskytujú pokožke maximálnu elasticitu. Po kúpeli alebo sprchovaní mlieko jemne votrite do pokožky. Okamžite sa vstrebe a prináša pocit najvyššieho komfortu..

200 ml

JEMNÝ KRÉM NA RUKY

s marhuľovým maslom

ID 2302

Jemný krém na ruky má nemastnú, ľahkú konzistenciu, ktorá sa rýchlo vstrebáva. Jeho aktívne zložky majú dlouhodobý účinok, vysoko efektívny v ochrane, výžive a hydratácii pokožky. Ide o veľmi špecifický krém, vďaka rozjasňujúcemu komplexu, ktorý zjemňuje a zjednocuje vzhľad rúk.

Krém aplikujte na ruky a jemne vmasírujte až do úplného vstrebania. Opakujte podľa potreby i niekoľkokrát denne.l

75 ml
creme-mains-douces-2302det

AROMATICKÝ OSVIEŽUJÚCI KRÉM NA NOHY

s rastlinnými extraktmi

Aromatický osviežujúci krém na nohy má jemnú konzistenciu, rýchlo sa vstrebáva a nie je mastný. Vôňa mentolového a levanduľového esenciálneho oleja je vysoko osviežujúca pre spotené nohy. Napomáha vyživovať suchú kožu na pätách a zmäkčuje ju. Poskytuje pohodlie a relaxáciu unaveným a napuchnutým nohám.

125 ml
 
 
Delarom worldwide www.delarom.fr Copyright © 2018 Pharmalink s.r.o.