Parfumové vody

2501 2502

ORANGIA BELLISIMA PARFUMOVÁ VODA

Orangia Bellisima je parfumová voda s krásnou harmóniou medzi vrchnými tónmi (hlava) čerstvo iskrivého citrusu a strednými tónmi (srdce) decentných kvetov. Celok je obohatený o dotyk vanilky, benzoínu a karamelu tvoriacich architektúru vône, ktorá zanechá kúzelnú stopu zmyselnej rozkoše na pokožke.

Parfumová voda obsahuje prírodné esencie.

Hlava

Taliansky citrón, listy citrónovníka, africký grapefruit, žltá mandarínka

Srdce

Jazmín, ruža, kvet pomarančovníka

Základ

Svetlá vanilka, organický sumatrovský benzoín, karamel, biele pižmo
50 ml

ENVOLÉE DE FEESIA PARFUMOVÁ VODA

Vezme vás na cestu do ovocných sadov, kde sa kombinujú zvodné a iskrivé tóny vôní. Zastavíme v záhrade frézií a bielych kvetov s ich delikátnymi a sladkými tónmi, aby sme nakoniec dosiahli nádherne opojný cieľ.

Hlava

Slivka, mirabelka, citrón Yuzu, žltá mandarínka, Taliansky citrón, ružový grapefruit

Srdce

Slivka, mirabelka, kvety cyklámenu frézia, pelargónia, ruža

Základ

“Grenadina”, biele drevo, santalové drevo, kadidlo, biele pižmo
50 ml
2503-1 2504

FLEUR DU SUD PARFUMOVÁ VODA

Parfumová voda so zmyselnou a omamnou vôňou zrkadliaca nočnú rozmanitosť farieb juhu Európy, odrážajúca neočakávaný kontrast vzrušujúcej belosti orientálnych kvetín a vodnej sviežosti. Ľahká vôňa hrajúca elegantnú melódiu uchovávajúcu spomienky a pocity je ideálnym pomocníkom ženskej zvodnosti.

Parfumová voda obsahuje prírodné esencie.

Hlava

Ločidlo, Ylang – Ylang, Tuberóza

Srdce

Jazmín, vôňa mora

Základ

Živice, kašmírové drevo
50 ml

HOMME EAU SPORT PARFUMOVÁ VODA

Táto parfumová voda pre mužov je originálnym zdrojom energie a základnou zbraňou moderného muža. Je symbolom jeho sily a energie.

Hlava

Zázvor, mandarínka, citrón

Srdce

Pakosť, vodné tóny

Základ

tráva Fúzatka, céder
50 ml
2601

AIR SPREJ S ESENCIÁLNÍMI OLEJI

s Kalparianem®
ID: 2205

Zpevňující tělový olej obsahuje je jemný, originální olej, který spojuje účinnost a potěšení. Kalparian® (extrakt z hnědých mořských řas) je přírodní aktivní látka se tonizujícími vlastnostmi, která v synergii s rostlinnými oleji (sesamový, makadamový, brutnákový a z lučních květů) a eukalyptovým esenciálním olejem významně zpevňuje, hydratuje a vyživuje vaši pokožku. Jeho jemně květinová a nasládlá vůně prodlužuje pocit prosluněného dne. Rychle se vstřebává a zanechává pokožku pevnou, revitalizovanou a jemnou.

Použití: Olej aplikujte denně na celé tělo po koupeli nebo sprchování. K lepšímu vstřebání napomáhá jemná kruhová masáž od spodní partií těla až k hlavě.

100 ml
 
 
Delarom worldwide www.delarom.fr Copyright © 2018 Pharmalink s.r.o.