REVITALIZÁCIA

Váš kapitál mladosti je niečo, o čo je treba dbať a chrániť ho, v snahe potlačiť prvé známky starnutia. Únava, stres a používanie nevhodných kozmetických produktov môže spôsobiť, že vaša pokožka stráca svoj lesk a farbu. Experti firmy DELAROM pripravili rad prírodných produktov, ktoré na základe vedeckých poznatkov napomáhajú vrátiť vašej pokožke rovnováhu a efektívne ju revitalizujú.

ae-oxygenant 1602   baume-revitalite-1301-det

OKYSLIČUJÚCA ARÓMA

slamienkový pleťový olej

ID: 1305

Pre všetky typy pleti.

Okysličujúci pleťový olej so slamienkou obsahuje čisté prírodné esenciálne oleje. Má extrémne jemnú textúru a veľmi rýchlo sa vstrebáva. Esenciálne oleje napomáhajú eliminovať toxíny z pokožky, posilniť ju, navrátiť rovnováhu a okysličiť ju. Pleťový olej pôsobí proti stresu a únave pokožky, ktoré ovplyvňujú jej starnutie, a navracajú jej zdravú farbu.

Používajte pod vašu každodennú starostlivosť ráno alebo večer.

15 ml

REVITALIZUJÚCI KRÉM

prvé známky starnutia pleti

ID: 1602

Pre všetky typy pleti.

Revitalizujúci krém proti prvým známkam starnutia pleti má krémovú konzistenciu. Obsahuje extrakt z paprade Cyathea cumingii, ktorý je veľmi dobre známy pre svoje liftingové a spevňujúce vlastnosti. Bambucké maslo a makadamový olej chránia, vyživujú a zmäkčujú pokožku. Revitalizujúci krém predĺži mladistvý vzhľad pleti a zanechá ju hodvábne hladkú rozžiarenú.

50 ml

REVITALIZUJÚCI BALZAM

so santalom a slamienkou

ID: 1301

Pre všetky typy pleti.

Revitalizujúci balzam so santalovým drevom a slamienkou má krémovú textúru a jemnú vôňu. Napomáha bojovať proti vysúšaniu pokožky a obnovuje jej prirodzenú bariéru. Navracia pleti farbu a pružnosť a pleť je viditeľne hladšia a mladšia.

30 ml 
 
Delarom worldwide www.delarom.fr Copyright © 2018 Pharmalink s.r.o.