PROTI STARNUTIU

Po štyridsiatke sa začínajú objavovať prvé vrásky a pleť rýchlejšie stráca svoju elasticitu a pevnosť. Experti firmy DELAROM vám ponúkajú rad vedecky navrhnutých produktov, ktoré napomáhajú redukovať prvé známky času a navracajú vašej pokožke viditeľne mladší a hladší vzhľad.

ae-anti-age 1604 bulharka

ARÓMA PROTI STARNUTIU

magnóliový olej

ID: 1307

Pre všetky typy pleti.

Pleťový olej proti vráskam s magnóliou obsahuje čisté prírodné esenciálne oleje. Má extrémne jemnú textúru a veľmi rýchlo sa vstrebáva. Olej pôsobí proti voľným radikálom a jeho aktívne zložky podporujú prirodzenú obranyschopnosť pokožky. Napomáha vyhladiť viditeľné vrásky a dodáva pleti mladší a hladší vzhľad.

15 ml

OBNOVUJÚCI KRÉM PROTI VRÁSKAM

s organickým argánovým olejom

ID: 1604

Pre všetky typy pleti a pre pleť zrelú.

Obnovujúci krém proti vráskam poskytuje okamžitý komfort a pocit pevnosti vďaka jeho liftingovému komplexu. Tento krém obohatený o organické oleje z argánie, muškátovej ruže a olív má ochranné a obnovujúce vlastnosti. Výťažok z mimózy a vitamín E navyše bojujú proti starnutiu kožných buniek, čím sa pleť stáva viditeľne mladšia.

50 ml

OBNOVUJÚCI BALZAM PROTI VRÁSKAM

S BULHARSKOU RUŽOU

ID: 1304

Pre všetky typy pleti a pre pleť zrelú.

Balzam proti starnutiu s bulharskou ružou má bohatú konzistenciu, ktorá okamžite zvláčňuje pokožku. Zmes esenciálnych olejov napomáha udržať vlhkosť pleti a zlepšuje jej elasticitu, zároveň je zdrojom jej pevnosti a vitality. Balzam sa rýchlo vstrebáva do kože, ktorá vyzerá okamžite mladšia.

Používajte ráno alebo večer. Naberte malé množstvo balzamu pomocou priloženej špachtle. Zahrejte ho krátko v dlani a ľahko aplikujte na pleť.

30 ml
1608  1404

PRO-CELLULAR KRÉM

s Juvenessence®

ID: 1608

Pro všechny typy pleti.

Jemný a dobře roztíratelný Pro-cellular krém kombinuje pozitivní vlastnosti přírodních látek s posledními pokroky ve výzkumu firmy Delarom a je proto důležitou součástí anti-aging péče o pleť.

Juvenessence® je extrakt z hnědných řas, který zabraňuje předčasnému stárnutí dermálních a epidermálních buněk. Extrakt zpomaluje a kontroluje tvorbu proteinu progerin, který je hlavním důvodem stárnutí buněk. Další přírodní aktivní látky obsažené v krému stimulují tvorbu kolagenu, hydratují a efektivně regenerují strukturu pokožky. Podpora vitality buněk pokožky způsobuje, že pleť je vyhlazená, pevnější a vrásky jsou viditelně redukovány.
Aplikujte ráno a večer na čistou pokožku. Krém jemně vmasírujte až do úplného vstřebání.

50 ml

PRO-CELLULAR SÉRUM NA OČNÉ KONTÚRY 

s Juvenessence®

ID: 1404

Na omladenie vašich očí

DELAROM Pro-Cellular sérum na očné kontúry je špeciálne navrhnutá anti-ageing starostlivosť pre chúlostivé oblasti okolo očí.

Toto sérum účinne omladzuje oblasť okolo očí vďaka synergii inovatívnych účinných látok: extraktu z hnedých rias Juvenessence a IRIS. Pomáhá stimulovať bunky pokožky tak, aby sa aktivoval kolagén a elastín, a aby sa zvýšila pevnosť pokožky. Vaše oči budú opäť žiariť.

Hydratačné a revitalizujúce účinné látky:

Juvenessence ®: podporuje reaktiváciu kolagénu a spevnenie pokožky

IRIS: regenerujúca látka, ktorá pomáhá obnoviť elasticitu

Organické kokosové maslo: dobre známe pre svoje premasťovacie vlastnosti, pomáha zvýšiť pevnosť pokožky

Dipalmitoyl hydroxyproline: hydroxyprolin rastlinného pôvodu, táto aminokyselina pomáha spevňovať tkanivá tým, že stimuluje kontrakcie kolagénových vlákien.

15 ml
 
 
Delarom worldwide www.delarom.fr Copyright © 2018 Pharmalink s.r.o.