OMLADENIE

Vaša pleť je matná, oslabená a jej nedostatky sú stále viac viditeľné. Pre účinný boj s dlhodobým efektom proti oslabeniu, je potrebné sa o pokožku pravidelne starať. DELAROM vyvinul liftingový rad, ktorý má omladzujúci efekt na vašu pokožku vďaka spomaleniu prirodzeného procesu starnutia. Tieto produkty predstavujú prirodzený lifting, ktorý účinne vyhladí a spevní vašu pleť a dekolt.

serum-liftant-contour-des-yeux serum-liftant-visage creme-liftante-aacide-hyaluronique

LIFTINGOVÉ SÉRUM NA OČNÉ KONTÚRY

s kyselinou hyaluronovou

ID: 1401

Pre všetky typy pleti.
Liftingové sérum predstavuje zmes aktívnych látok, ktoré majú okamžitý liftingový a vyhladzujúci efekt. Sérum napomáha vyrovnať jemné vrásky okolo očí, ktoré sa viditeľne zmenšujú už behom niekoľkých minút po aplikácii. Očné kontúry sa vyhladzujú, intenzívne zjemňujú a získavajú mladistvý vzhľad.

15 ml

PLEŤOVÉ LIFTINGOVÉ SÉRUM

s kyselinou hyaluronovou

ID: 1502

Pre všetky typy pleti.
Vysoko koncentrované aktívne zložky vytvárajú z tohto pleťového liftingového séra skutočnú omladzujúcu terapiu. Kombinácia látok s liftingovými a hydratačnými vlastnosťami napomáha zlepšiť prirodzenú elasticitu a pevnosť pokožky a zamedzuje strate vlhkosti z jej povrchových vrstiev. Vyhladzuje nedokonalosti pleti a dodáva jej mladistvý vzhľad.

30 ml

LIFTINGOVÝ KRÉM GÉL

s kyselinou hyaluronovou

ID: 1607

Pre všetky typy pleti.
V tomto pleťovom kréme sú koncentrované liftingové a vyživujúce aktívne látky, ktoré napomáhajú vyhladiť a spevniť pokožku. Spoločný účinok IBR-Dormins®, ktorý je extrahovaný z cibuliek narcisu, a kyseliny hyaluronovej redukuje starnutie pleti a výskyt nežiaducich pigmentových škvŕn. Navracia pleti prirodzenú farbu a lesk, a výrazne ju omladzuje.

50 ml
 
 
Delarom worldwide www.delarom.fr Copyright © 2018 Pharmalink s.r.o.