MASKY

Masky predstavujú vysokú koncentráciu aktívnych látok, ktoré obnovujú krásu vašej pokožky a umožnia jej získať stratenú rovnováhu. DELAROM dodáva masky, ktoré sú bohaté na výživné látky dôležité pre vašu pokožku.

masque-argile-blanche-1202 masque-exfoliant-1201-det   hydratacni-maska-granat

PLEŤOVÁ MASKA S BIELYM ÍLOM

S bielym ílom

ID: 1202

Pre všetky typy pleti.
Prírodná pleťová maska s bielym ílom je obohatená o borákový olej obnovujúci pleť, zvlhčujúce riasy Kombu, antioxidačný vitamín E a tiež o posilňujúci olej z ružového dreva a pačuli. Redukuje rozšírené póry, vyhladzuje pleť a rozjasňuje ju. Pleť zostáva viditeľne krajšia.
Táto pleťová maska obsahuje biely íl, včelí vosk, extrakt z aceroly, borákový a sezamový olej, esenciálny olej z ružového dreva a pačuli, extrakt z rias Laminaria, citrónový a levanduľový esenciálny olej, extrakt zo zeleného čaju a tokoferol (vitamín E).

50 ml

PEELINGOVÁ PLEŤOVÁ MASKA

s ružovým ílom

ID: 1201

Pre všetky typy pleti.
Peelingová pleťová maska má dvojitý účinok. Pôsobí ako peelingová maska, ale po 7 až 10 minútach sa mení na zlupovaciu masku, pripravenú na odstránenie. Eliminuje mŕtve bunky a nečistoty z pleti. Pleť zvláčni a rozjasní. Peelingová maska obsahuje ružový íl, včelí vosk, prášok z liči, bambucké maslo a extrakt z aceroly, slezu a ruže.

Tieto masky sa odporúčajú 1–2× týždenne podľa typu a stavu vašej pleti.

50 ml

HYDRATAČNÁ PLEŤOVÁ MASKA

S EXTRAKTOM Z GRANÁTOVÉHO JABLKA

ID: 1203

Pre všetky typy pleti.

Hydratačná pleťová maska má krémovú konzistenciu. Napomáha redukovať stratu vlhkosti z vrchnej vrstvy pokožky, tým, že obnovuje jej prirodzenú bariéru. Navracia jej pružnosť, vitalitu a kompaktnú farbu.
Pleťová maska obsahuje betaín, slivkové a bambucké maslo, steroly z granátového jablka, kyselinu hyaluronovú, šalviový extrakt, glycerín a olivový olej.

Použitie: Aplikujte 2 – 3krát týždenne, na veľmi suchú pleť je možné i denne, v slabej vrstve na celú tvár. Ponechajte účinkovať 5 až 10 minút a následne jemne masírujte. Prebytočný krém odstráňte pomocou kozmetického tampónu navlhčeného kvetinovým tonikom.

50 ml
 
 
Delarom worldwide www.delarom.fr Copyright © 2018 Pharmalink s.r.o.