HYDRATÁCIA

Vaša pokožka, rovnako ako zvyšok tela, je z veľkej časti tvorená vodou. Agresívne vonkajšie vplyvy, nízky príjem vody alebo hormonálne zmeny môžu spôsobiť jej dehydratáciu. Vaša pokožka je napnutá a stráca svoju pružnosť. Experti firmy DELAROM vyvinuli kompletný rad produktov, ktoré navracajú vašej pokožke jej pružnosť, lesk a vitalitu.

masque-acquaconfort ae-hydratant 1606

HYDRATAČNÁ PLEŤOVÁ MASKA

s extraktom z granátového jablka

ID: 1203

Pre všetky typy pleti.

Hydratačná pleťová maska má krémovú konzistenciu. Napomáha redukovať stratu vlhkosti z vrchnej vrstvy pokožky, tým, že obnovuje jej prirodzenú bariéru. Navracia jej pružnosť, vitalitu a kompaktnú farbu. Pleťová maska obsahuje betaín, slivkové a bambucké maslo, steroly z granátového jablka, kyselinu hyaluronovú, šalviový extrakt, glycerín a olivový olej.

50 ml

HYDRATAČNÁ ARÓMA

pleťový olej Neroli

ID: 1308

Pre všetky typy pleti.

Hydratačný pleťový olej z divokého pomaranča obsahuje čisté prírodné esenciálne oleje. Má extrémne jemnú textúru a veľmi rýchlo sa vstrebáva. Olej okamžite navodzuje pocit pohody a pôsobí hydratačne na unavenú a stresovanú pokožku. Napomáha jej udržať pružnosť a lesk.

Používajte pod vašu každodennú starostlivosť ráno alebo večer.

15 ml

HYDRATAČNÝ ČISTIACI GÉL

s ľanovým extraktom

ID: 1606

Pre zmiešanú až mastnú pleť.

Hydratačný čistiaci gél je ľahký a nemastný so zvlhčujúcimi účinkami, ktorý bol vytvorený pre kombináciu mastná – mladá pleť. Dodáva vrchným vrstvám pokožky vlhkosť a prináša okamžitú úľavu. Ľanový extrakt napomáha uzavrieť póry a regulovať produkciu kožného mazu. Pleť je vyčistená a navracia sa jej zdravá farba.
Gél obsahuje betaín, glycerín, a avokádový, ľanový a šalviový extrakt.

50 ml
1601-novy

HYDRATAČNÝ KRÉM

s organickou Aloe vera

ID: 1601

Pre všetky typy pleti.

Hydratačný krém je veľmi osviežujúci s jemnou vôňou. Extrakt Aloe vera, bohatý na vitamíny A, C a E a na minerálne soli, tvorí základnú ochranu proti dehydratácii pokožky a revitalizuje ju. Kyselina hayluronová napomáha udržať vlhkosť vo vrchných vrstvách pokožky. Olej z jadier sladkých mandlí a marhúľ spolu s jojobovým maslom obnovujú elasticitu suchej a dehydratovanej pokožky.

50 ml
hydratace-oci

UPOKOJUJÚCI HYDRATAČNÝ GÉL NA OČI

ID: 1403

Pre všetky typy pleti.

Tento upokojujúci gél pôsobí proti únave a zaisťuje trvalý pocit sviežosti. Vďaka upokojeniu a zníženiu citlivosti očných kontúr napomáha odstrániť tmavé kruhy pod očami, zjemniť a vyhladiť linky okolo očí i prvé známky únavy. Základné účinné látky sú čisto prírodného pôvodu a sú veľmi dobre tolerované i u citlivej pleti.

Gél aplikujte ráno a večer na čistú pokožku pomocou končekov prstov. Jemne masírujte od vnútorných kontúr očí k vonkajším. Zopakujte aplikáciu v priebehu dňa, aby ste dosiahli okamžitý upokojujúci efekt.

15 ml
baume-actif-purifiant-1302-det

AKTÍVNY ČISTIACI BALZAM

s Ylang-ylang

ID: 1302

Pre normálnu až zmiešanú pleť.

Aktívny čistiaci balzam má dobre roztierateľnú konzistenciu, vďaka ktorej sa rýchlo vstrebáva. Jeho esenciálne oleje čistia, detoxikujú a zmäkčujú pokožku. Navracajú rovnováhu a zdravú farbu pleti.

Používa sa len na noc alebo ráno i večer v intenzívnej kúre.

30 ml
 
 
Delarom worldwide www.delarom.fr Copyright © 2018 Pharmalink s.r.o.