ESENCIÁLNE PRODUKTY

Pokožka, zložená z miliónov buniek, žije a dýcha rovnako ako vy. Jej vlastnosti a vzhľad sa menia v priebehu jednej sezóny i rokov. Experti z firmy DELAROM vám ponúkajú širokú paletu esenciálnych produktov pre každú etapu vášho života.

1501 1402 1605nový

ENERGETICKÉ SÉRUM

stimulujúce

ID: 1501

Pre všetky typy pleti.

Energetické sérum je vitalitu stimulujúci gél, ktorý má fluidnú konzistenciu. Sérum stimuluje pleť a rozjasňuje ju. Extrakt z paprade Cyathea cumingii vytvára ochranný film a má okamžitý liftingový efekt. Extrakt organickej Aloe vera, ktorá je zdrojom vitamínov A, C a E a tiež minerálnych solí, má silný antioxidačný a hydratačný účinok. Hydroxyethyl urea doplňuje vlhkosť do vrchnej vrstvy pokožky.

30 ml

STAROSTLIVOSŤ O KONTÚRY OČÍ A PIER

vyhladzujúca a upokojujúca

ID: 1402

Vyhladzujúca a upokojujúca starostlivosť o kontúry očí a pier je ľahko roztierateľný, krémový gél bez parfumácie, ktorý obsahuje liftingový komplex redukujúci vrásky a jemné linky očných kontúr a okolie pier. Gél dáva očiam žiarivý vzhľad a perám plnosť. Brečtanový extrakt v kombinácii so zložkami gélu, ktoré majú drenážne účinky, viditeľne redukuje opuchy a kruhy pod očami. Deriváty vitamínov A a C majú silný antioxidačný účinok.

15 ml

DELIGHT BOHATÝ KRÉM

s broskyňovým maslom

ID: 1605

Pre suchú až veľmi suchú pleť a pre extrémne klimatické podmienky.

Bohatý krém Delight s vyživujúcim broskyňovým maslom má príjemne smotanovú konzistenciu. Jojobový olej, ktorý obsahuje, má zvlhčujúce a zvláčňujúce účinky proti vráskam v dermálnej vrstve kože. Kyselina hyaluronová efektívne bojuje proti vysychaniu pokožky, čím jej poskytuje nevyhnutné živiny a maximálnu ochranu proti externým agresívnym vplyvom. Delight bohatý krém môže byť použitý ako krém po opaľovaní. Efektívne chráni a navracia pokožke jej lesk.

50 ml
1306 1603 1503

BALZAM NA PERY

s organickým bambuckým maslom

ID: 1306

Balzam na pery s organickým bambuckým maslom má výživnú, krémovú textúru a decentnú vôňu. Hydratuje suché pery, ktoré získavajú pôvodnú vláčnosť a ladný tvar.

15 ml

PLEŤOVÝ KRÉM PROTI ZAČERVENANIU

s extraktom z lekna

ID: 1603

Pleťový krém proti začervenaniu bol starostlivo navrhnutý na upokojenie veľmi citlivej pokožky so sklonom k začervenaniu. Krém okamžite zmierňuje podráždenie pleti a upokojuje ju.
Krém obsahuje výťažky z lekna, mimózy a aloe vera, rastlinný glycerín, bambucké maslo, červené hrozno, ginkgo biloba a zelený čaj.

Môže byť využitý na upokojenie pleti pri extrémnych klimatických podmienkach.

40 ml

INFINITE BIELIACE SÉRUM

s piatimi bieliacimi rastlinnými výťažkami

ID: 1503

Pre normálnu až citlivú pleť.

Infinite bieliace  sérum obsahuje unikátnu kombináciu aktívnych zložiek so silným bieliacim účinkom.

Je špeciálne vytvorené pre pokožku, ktorá stratila jas a farbu a vytvorili sa na nej tmavé pigmentové škvrny. Táto unikátna zmes rastlinných a morských zložiek efektívne bojuje s problémami pokožky, redukuje tmavé škvrny a zjednocuje farebný tón pleti. Kombinácia dvoch účinkov, obnova tkaniva a epidermálna hydratácia robia z Infinite bieliaceho séra produkt nevyhnutný na udržanie mladistvého vzhľadu pleti.

30 ml
1609

INFINITE BIELIACI KRÉM

s piatimi bieliacimi rastlinnými výťažkami

ID: 1609

Pre normálnu až citlivú pleť

Ide o dermatologicky testovanú, korektívnu formulu, ktorá je špeciálne
vytvorená pre pokožku, ktorá stratila jas a farbu, a vytvorili sa na nej tmavé pigmentové
škvrny. Obsahuje unikátnu kombináciu aktívnych rastlinných a morských zložiek, ktoré
efektívne redukujú tmavé škvrny a zjednocujú jej farebný tón. Jemný krém s vysokým
obsahom kyseliny hyalurónovej a bavlníkového oleja výborne hydratuje pokožku
a naštartuje celulárnu regeneráciu pre udržanie mladistvého vzhľadu.

200 ml
 
 
Delarom worldwide www.delarom.fr Copyright © 2018 Pharmalink s.r.o.