ČISTENIE A ODLÍČOVANIE

Odlíčovanie čistenie pleti sú prvé Kroky v PROGRAM starostlivosti o pokožku DELAROM. Sú dôležité tým, ZE pokožku pomáhajú pripraviť na lepšie prijatie ďalšej starostlivosti.

 

1110 1106 1109

PLEŤOVÝ GEL Čistiaci

S PERLIČKAMI JOJOBY

ID: 1100

Pre všetky Typy pleti vrátane citlivej pleti. Pleťový gel Čistiaci Má veľmi jemnú penovú konzistenciu. Jojobové voskové perličky čistia pleť od nečistôt zvyškov make-upu, pričom gel neovplyvňuje prirodzenú ochrannú bariéru pokožky. Zmäkčuje pokožku zanecháva ju čistú si sviežu. Čistiaci gel obsahuje nechtíkový extrakt, extrakt hluchavky bielej jojobové voskové perličky. Napeňte na navlhčenej tvári opláchnite Vodou.

 

125 ml

ČISTIACA pleťová VODA

SO ZJEMŇUJÚCOU PIVONKOU

ID: 1107

Pre normálnu Až citlivú pleť. Čistiaca pleťová voda Bohatá na zjemňujúci extrakt z pivonky, odstraňuje z pleti jediným pohybom všetky Stopy po nečistote alebo make-upe. Udržuje rovnováhu pokožky, ktorú zanecháva jemnú hydratovanú. Je vhodná i pre citlivé OCI OCI y kontaktnými šošovkami. Používajte Rano Si večer. Aplikujte pomocou odličovacieho tampónu na celú TVAR. Na odličovanie pouzite vlhký odličovací tampon. Neoplachujte.

200 ml

ČISTIACE OSVIEŽUJÚCE TONIKUM

S UHORKOU Aloe Vera

ID: 1109

Pre všetky Typy pleti. Bezalkoholové tonikum slúži k dokonalému očisteniu pleti alebo po odlíčení čistiacim mliekom k dočisteniu nečistôt. Obsahuje extrakty z aloe vera az uhorky, ktoré sú známe svojimi zvlhčujúcimi zvláčňujúcimi účinkami. Tonikum pokožku čistí udržuje ju hydratovanú. Pleť zostáva svieža uvoľnená, PO aplikácii tonika JE pripravená na ošetrenie dennej ČI nočnej starostlivosti. Aplikujte ráno na večer Po odlíčení. Na čistenie pleti pouzite kozmetický tampon.

200 ml
 1107  1108

 ODLÍČOVACÍ OČNÝ gel

S UPOKOJUJÚCOU PIVONKOU

ID: 1107

Pre normálnu Až citlivú pleť.
Odlíčovací očný gel JE obohatený o pivonkový extrakt, ktorý JE známý svojimi upokojujúcimi účinkami. Veľmi jednoducho si Jemné odstraňuje veškeré zvyšky make-upu. Jeho ľahká Mastná textura Chrani Vaše riasy zanecháva očné kontúry Dokonalé Čisté Jemné svieže. Gel JE Dokonalé prispôsobený citlivým očiam i očiam s kontaktnými šošovkami, bol oftalmologicky testovaný. Nanášajte Na vatový tampon, którym sa oči Jemné očistia už sa neoplachujú

200 ml

  JEMNÉ ČISTIACE MLIEKO

S ORGANICKÝM BAMBUCKÝM MASLOM

ID: 1108

Pre normálnu Až citlivú pleť.
Jemné čistiace mlieko odstraňuje make-up na nečistoty. Zanecháva Pocit čistej, prežiarenej, vláčnej zamatovo hladkej pleti. Používajte Rano si večer. Celú čistiacu procedūru zakončite Najlepšie použitím čistiaceho osviežujúceho tonika

200 ml
 
 
Delarom worldwide www.delarom.fr Copyright © 2018 Pharmalink s.r.o.